Sebevražedný oddíl je dotočen. Bylo to těžké, ale naplňující období, přiznává režisér James Gunn

3. 3. 2020 1 954×18 světlý/tmavý vzhled

Režisér nadcházejícího snímku Suicide Squad   James Gunn   oznámil na svém instagramovém účtu konec natáčení. Vyjádřil se zároveň, že šlo o těžké období v jeho životě. Dva týdny předtím, než padla první klapka, totiž Gunnovi zemřel otec. Dva týdny před koncem zase režisérův pes. Přesto se prý tvůrce při práci na filmu ještě nikdy necítil tak naplněný.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by James Gunn (@jamesgunn) on

Mohou za to prý herci a členové štábu, kteří Gunna inspirovali profesionalitou, talentem, soucitem i laskavostí. Právě kvůli všem těm lidem, kteří se na přípravě nadcházejícího snímku podíleli, se režisér dal na své řemeslo. Gunn připojil také obrázek loga snímku a fotku z natáčení.

Logan, Avengers, Deadpool i Joker. Vybírali jsme nejlepší superhrdinské snímky uplynulého desetiletí

Herec Nathan Fillion   zase odhalil, proč do filmu ze světa DC utekl z propojeného vesmíru Marvelu. Spolupracoval totiž s Gunnem na obou dílech Strážců Galaxie a právě proto se rozhodl populárního tvůrce následovat do konkurenčního univerza. Fillon totiž Gunna považuje za skvělého vypravěče, jemuž zkrátka nemůžete říci ne.

Z širšího světa DC pak dorazila ještě jedna drobná, poměrně nepřekvapivá zpráva. Ben Affleck   potvrdil, že už se nevrátí do role Batmana, v níž ho před časem nahradil Robert Pattinson  . Přiznal dokonce, že o tento druh příběhů již ztratil zájem.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: