Black Widow: Nová fotka detailně ukazuje hrdinčin kostým. Víme, co dělá jejího padoucha tak smrtícím

4. 3. 2020 2 005×28 světlý/tmavý vzhled

Na Redditu se objevil dosud asi nejdetailnější pohled na kostým Black Widow  , který bude hrdinka nosit ve svém nadcházejícím sólovém snímku. Povšimnout si můžeme zejména zlatých doplňků, podle všeho inspirovaných komiksovou předlohou. Již dříve nám podobná sběratelská karta umožnila důkladně prozkoumat také výzbroj hlavního padoucha Taskmastera.

Foto: Falcon

Ten mezitím dostal novou figurku, na níž tasil drápy podobné těm, které používá Black Panther. Nebude to náhoda – v komiksech totiž Taskmaster imituje styl boje různých hrdinů a už v traileru jsme ho viděli třeba se štítem, který připomíná ten Captainův. Střílí také z luku podobně jako Hawkeye. Dokáže Black Widow porazit tak nebezpečného oponenta?

More new Black Widow artwork form TOPPs from r/marvelstudios

To se dozvíme už 30. dubna, kdy nový snímek ze superhrdinského vesmíru MCU dorazí do českých kin. Mezitím můžeme třeba spekulovat, jaký vlastně bude Taskmasterův plán. Vzhledem k přítomnosti červených ampulek v traileru někteří soudí, že jde padouch po biologických zbraních, podobně jako Crossbones v Občanské válce 78 %. Příběh by tak mohl plynule navázat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: