Star Wars: Klonové války vracejí na scénu jednoho z padouchů. K vidění byl už v prequelech

Datum vydání 4. 3. 2020Shlédnutí 3 229×Sdílení článku70Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

V rámci prequel trilogie jsme mohli sledovat konflikt mezi Separatisty a Republikou, který vyvrcholil rozkazem 66. Celý tento spor sloužil hlavně jako pozadí příběhu hlavních postav a my tak většinu podpůrných charakterů viděli jen velmi zřídka. Hlubší pohled nám pak nabízí až seriál Klonové války 77 %.

Druhá epizoda závěrečné série nám navíc lépe představila jednoho ze separatistických vůdců, kterého jsme viděli už v Epizodě II 80 %. Wat Tambor je hlavním inženýrem Tech Union a poprvé se objevil během zasedání na planetě Geonosis, kde přislíbil své jednotky Separatistům.

Jeho posledním vystoupením se pak stala scéna, kdy Darth Vader dorazil na Mustafar, aby zlikvidoval představitele obchodní federace, ke které patřil i Tambor. Ta do té doby z celého konfliktu výrazně profitovala, protože jedné straně sice dodávala droidy, té druhé ale stavěla křižníky.

Vzestup Skywalkera si nakonec nevedl tak špatně. V jedné kategorii se dokonce drží i Endgamu

Tento týden nás čeká třetí epizoda, kde bychom měli vidět zakončení mise experimentální jednotky 99 známé také pod jménem špatná várka. Spolu s ní se na scéně znovu ukáží Anakin Skywalker a kapitán Rex.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *