Zaklínač: Druhá řada nejspíš rozšířila obsazení o další hvězdu ze Hry o trůny. Koho by mohla hrát?

6. 3. 2020 7 425×247 světlý/tmavý vzhled

Produkce druhé řady Zaklínače 79 % je momentálně v plném proudu a Netflix před nedávnem potvrdil, jaké nové postavy v této sérii uvidíme. Najdeme mezi nimi i tvář, co velmi dobře znají fanoušci seriálu Hra o trůny 91 %. Zdá se ale, že nepůjde o jediného zástupce z tohoto světa, mohla by ho totiž doplnit i jedna z nejkrásnějších žen této série.

Řeč je o Natalie Dormer  , představitelce Margaery Tyrell. Tu před dvěma týdny spatřili v britském Surrey, což je nedaleko místa, kde se nedávno natáčel i Zaklínač. A aby toho nebylo málo, tak i ředitelka castingu poslala do světa zajímavý příspěvek skrze svůj vlastní Instagram. Ten zachytil portál Redaninan Intelligence.

Ze strany Netflixu zatím nepřišlo žádné oficiální potvrzení této zprávy. Je otázkou, koho by by Dormer mohla hrát, nabízí se ale například čarodějka Philippa Eilhart nebo Meve, královna Lyrie a Rivie. S jejím renomé ji navíc nemůžeme očekávat v nějaké vedlejší roli, zvláště když si uvědomíme, že málem opustila Hru o trůny o jednu sérii dříve, aby mohla pracovat na dalším projektu.

Zaklínač: Role Vesemira je obsazena, Mark Hamill si ji ale nezahraje

Zatím ale musíme brát tuto informaci s rezervou. Dost často se totiž stává, že se hvězdy objeví na natáčení filmu nebo seriálu, jen aby si užili exkluzivní pohled do zákulisí a pozdravili staré známé. Zpráva ještě nebyla potvrzena ze strany producentky Lauren. S Hissrich  , ani samotnou herečkou.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: