Avatar 2: Představitel padoucha Quaritche z jedničky se vyjádřil k překvapivé roli v pokračování

9. 3. 2020 6 362×57 světlý/tmavý vzhled

Herec Stephen Lang   se v prvním Avatarovi 82 % ukázal jako hlavní padouch, krvežíznivý plukovník Miles Quaritch. Osudnou se mu však stala závěrečná bitva, kde mu Neytri prohnala šíp hrudníkem. Přesto se záporák vrátí i v nadcházejících pokračováních, ač zatím netušíme, za jakých okolností.

Foto: Bontonfilm

Lang však nově aspoň prozradil, že ho hřeje vědomí, že jeho postava v prvním díle udělala takový dojem. Velice rád prý v nadcházejících filmech prozkoumá plukovníkův charakter do větší hloubky. Dozvíme se prý, co Quaritche žene dopředu a nejspíš budeme i překvapeni, jakým směrem se vyvine.

Maluji teď na daleko větší plátno, než v případě prvního Avatara. V souladu s [režisérem] Jamesem Cameronem   se chci víc rozjet a prozkoumat postavu do detailů. Je to pro mě velká, ale úžasně uspokojivá výzva.

Quaritche prý čeká nejenom vývoj, ale i hlubší propad do některých, dost možná temnějších stránek jeho osobnosti. Konkrétnější detaily ale Lang pochopitelně zatím neprozradil. Avatar 2   dorazí do českých kin 16. prosince příštího roku.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: