Dwayne Johnson odhalil, kdy se začne točit Black Adam. Hierarchie síly ve světě DC se prý změní

9. 3. 2020 10 800×738 světlý/tmavý vzhled

Populární herec Dwayne Johnson   prozradil, že se nadcházející snímek  Black Adam začne natáčet už v létě. Hvězda sérií Rychle a zběsile nebo Jumanji v něm totiž ztvární titulní roli. Jeho komiksová postava vládne silou několika starověkých egyptských bohů a v průběhu let se vyvinula z padoucha v antihrdinu.

Foto: Falcon

Black Adamovu moc není radno podceňovat, jak naznačuje i popisek Johnsonova instagramového příspěvku. Hierarchie síly v celém vesmíru DC se prý s příchodem jeho postavy změní. Herec pro nadcházející roli v současnosti tvrdě trénuje, nadšení pro film mu však všechno úsilí bohatě vynahrazuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by therock (@therock) on

Komiksové univerzum DC se v posledních letech snaží novými filmy typu Aquamana 72 % či Shazama 63 % změnit svůj původní kurz. Ten zakončila nepříliš úspěšná týmovka Liga spravedlnosti 60 %, kterou provázely četné potíže. Podle herce Bena Afflecka   snímek zasáhla hlavně tragédie v rodině režiséra Zacka Snydera  . Místy se prý ale zdálo, že přichází jeden problém za druhým.

Ďáblův advokát: Dobrodružství Mumie se vrací mělo víc šťávy, než spousta dnešních filmů

Affleck si víc užil natáčení staršího snímku Batman vs Superman 62 %. „Moje děti mě přijely navštívit a viděly mě v netopýřím obleku,“ prozradil herec, „Nechali mě [Warner Bros.] si ho půjčit, když měl můj syn narozeniny. To byla velká zábava.“

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (7 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: