Star Wars: Vystřižená příšera ze Vzestupu Skywalkera možná zamíří do Mandaloriana

10. 3. 2020 17 214×21 světlý/tmavý vzhled

Jak prozradily už zveřejněné koncepty, ve Vzestupu Skywalkera 64 % se měl Kylo Ren původně setkat s bytostí jménem The Eye of Webbish Bog – prohlédnout si ji můžete třeba tady. Neal Scanlan, který na potvory ve snímku dohlížel, ale nyní prozradil, že scéna byla i skutečně natočena s pomocí praktických efektů.

Foto: Electronic Arts

Možná i díky zvolené metodě se Scanlan domnívá, že by se monstrum mohlo ukázat třeba v některé z budoucích sérií populárního seriálu Mandalorian 85 %. Ten se loni představil na streamovací platformě Disney+. Tvůrci Vzestupu Skywalkera scénu s příšerou vystřihli z důvodu úspory času, do světa předaleké galaxie však podle Scanlana netvor skvěle zapadá.

Je chrám Jediů vyšší než Sauronova věž? Mrkněte na srovnání velikosti fiktivních budov

Režisér Doctora Strange 76 % Scott Derrickson   mezitím na Twitteru prozradil, že by rád natočil erkový horrorový snímek z prostředí ledové planety Hothu, kde se Povstalci skrývali v úvodu páté epizody Star Wars 89 %. Ve filmu by se prý neobjevily žádné postavy známé z dřívějška.

Derrickson nicméně záhy doplnil, že o svém nápadu s nikým z Lucasfilmu nediskutoval a jedná se pouze o jeho soukromý sen.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: