Stranger Things: Čtvrtá řada bude větší, odvážnější a spletitější. Poprvé se natáčelo mimo Atlantu

10. 3. 2020 9 846×50 světlý/tmavý vzhled

Zatím stále čekáme na jakékoliv konkrétní informace k příběhu příští série Stranger Things 91 % z dílny Netflixu. Viceprezidentka produkce této streamovací společnosti, Momita SenGupta, ale prozradila, že se poprvé natáčelo i mimo Atlantu.

Foto: Netflix

Využití se dočkalo studio Albuquerque umístěné v Novém Mexiku. To bylo Netflixem odkoupeno v roce 2018 a tehdy tato společnost slibovala, že během příštích deseti let zde za produkci utratí zhruba $1 miliardu.

V rámci rozhovoru pro Deadline pak SenGupta ještě prozradila, že „čtvrtá řada je větší, odvážnější a spletitější než ty předešlé. Navíc je to poprvé, co tento seriál vycestuje mimo Atlantu.“ Nové prostředí jim také výrazně pomohlo se samotným příběhem.

K čemu se ale odmítla výrazněji vyjádřit je, kde probíhalo natáčení scén odehrávajících se na Kamčatce. K nim dodala jen to, že pokud by něco řekla, tak ji budou muset zařadit do programu na ochranu svědků.

Stranger Things: Další z vedlejších postav se ve čtvrté sérii dočká mnohem většího prostoru

Čtvrtá série zatím bohužel nemá oficiální datum vydání. Mnohé teorie ale naznačují, že bychom se mohli dočkat už během letošních Vánoc. Další spekulace se pak týká toho, jestli opravdu půjde o závěrečnou řadu. V roce 2017 totiž Ross Duffer   řekl, že tento seriál vidí tak na čtyři série.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: