Black Widow: Herečka vysvětlila, proč jsme čekali tak dlouho. Promluvila také o smrti v Endgame

12. 3. 2020 11 025×25 světlý/tmavý vzhled

Black Widow se ve filmech z propojeného univerza MCU objevuje už celé desetiletí. Vlastního snímku se nicméně dočkala až nyní. Herečka Scarlett Johansson   nicméně tvrdí, že právě nyní nadešla ta správná chvíle. Pokud bychom se premiéry dočkali třeba před pěti nebo deseti lety, snímek by prý neměl tak silný dopad. Navíc si chtěla být jistá, že pro ni bude film naplňující i z kreativní perspektivy.

Foto: Falcon

Herečku přesvědčila až režisérka Cate Shortland  , která poukázala na to, v čem je příběh Black Widow unikátní. Mnoho lidí se prý ztotožní se superhrdinkou, která by si prošla těžkým dětstvím, ale přežila a stále se snaží pomáhat lidem.

Jak Marvel rozděluje svoje filmy: Vysvětlíme, co znamená začátek Fáze 4 a jak skončily ty předchozí

Scarlett Johansson se také vyjádřila ke smrti své postavy – Black Widow prý měla v Endgame 84 % původně zahynout v závěru honičky, když ji pronásledovaly bytosti podobné mozkomorům ze světa Harryho Pottera. Nakonec ale tvůrcům přišlo, že by divák měl lépe pocítit šok ze smrti postavy a pocit ztráty, takže se scéna změnila do současné podoby.

Už dříve jsme se mimochodem dočkali další alternativní verze hrdinčiny smrti, kdy se Black Widow nechala postřelit v boji s Thanosovými poskoky a následně se vrhla z útesu. Těsně předtím, než sám arcipadouch stihl dorazit.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: