Tom Hanks a Rita Wilson jsou prvními celebritami nakaženými koronavirem. Co je čeká?

12. 3. 2020 2 246×136 světlý/tmavý vzhled

Koronavirus je momentálně ústředním světovým tématem ať chceme, nebo ne. A bylo jen otázkou času než zavítá i mezi slavné osobnosti. Tato nemoc bohužel zasáhla aktuální natáčení v Austrálii, kde je připravován zatím nepojmenovaný film o Elvisu Presleym  .

Foto: Jordan Strauss/Invision/AP

Postiženými jsou Tom Hanks   a jeho manželka Rita Wilson  , oběma je 63 let, takže už spadají do rizikovější kategorie. Tom si ale jako vždy drží pozitivního ducha, což můžeme poznat i z jeho příspěvku na Twitteru.

Ahoj lidi. Rita a já jsme v Austrálii. Cítili jsme se trochu unaveně, jako bychom byli nachlazení a bolela nás i těla. Rita měla lehké zimnice. Také mírné horečky. Abychom ale jednali jak máme, a jak je momentálně potřeba, nechali jsme se testovat na koronavirus a test vyšel pozitivní.

Takže, co dál? Zdravotníci mají své protokoly, které musíme následovat. My Hanksovi budeme testováni, pozorováni a izolování tak dlouho, jak jen bude potřeba. Nic moc jiného, než přístup ze dne na den tu není, nebo ne?

O dalším průběhu vás budeme informovat.

Mějte se dobře!

Hanx!

Zatím není jisté, odkud onemocnění přišlo. Jeden z členů společnosti Warner Bros. byl ale také testován s pozitivním výsledkem.

Koronavirus: Premiéry se odkládají, festivaly se ruší, multikina omezují počet míst

V souvislosti s šířícím se virem došlo i k dalšímu omezení, které ovlivní hlavně USA a Evropu. Prezident Donald Trump totiž zrušil všechny lety mezi Spojenými státy a zeměmi Schengenského prostoru.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: