Star Wars: Darth Vader odhalil pravdu za návratem Padmé Amidaly

12. 3. 2020 8 635×327 světlý/tmavý vzhled

Komiksový svět Star Wars nám dává mnoho zajímavých informací k zamyšlení a před měsícem přišla jedna opravdová bomba, když Darth Vader narazil na Padmé. Jak je to možné? Jde snad o další klon v předaleké galaxii, kde se tato technologie zvláště v poslední době využívá velmi hojně?

Foto: Disney

Pravda tentokrát leží úplně jinde. Když Padmé ještě byla královnou na Naboo a senátorkou na Coruscantu, tak měla po svém boku osobní služebnou a dvojnici v jednom. V Epizodě I 79 % ji ztvárnila Keira Knightley  . Nikde pak ale nebylo řečeno, co se s touto postavou stalo po událostech Epizody III 87 %.

A právě na ni narazil Darth Vader, když prohledával oblast planety Vendaxa. Sabé je de facto věrnou kopií samotné Padmé a není se tedy čemu divit, že v první chvíli její vzhled zmátl i samotného Vadera.

Star Wars: 7 využití Síly, o kterých jste možná nevěděli, nebo je přehlédli

Sabé je též známá jako královnin stín a věnuje se jí i kniha se stejným názvem - Star Wars: Queen's Shadow. V komiksu pak přímo navazujeme na příběh tohoto díla. Další svazek dorazí za měsíc a zavede nás zpět na planetu Naboo.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (3 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: