X-Men: Zjistili jsme, jak vypadala alternativní verze prvního filmu. Mutanti v ní dobyli Manhattan

Datum vydání 14. 3. 2020Shlédnutí 2 399×Sdílení článku62Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

První X-Men 82 % z roku 2000 mohli vypadat úplně jinak. Server Digital Spy nedávno popsal původní scénář Andrewa Kevina Walkera  , který se od finální verze snímku značně lišil. Začal Magnetovým teroristickým útokem na budovu Citicorp v New Yorku, načež vláda nařídila povinnou registraci mutantů. Hrdinka Jubilee proto utekla z domova.

Týmu X-Men, který se sestává z Cyclopse, Jean Grey, Beasta a Icemana se příliš nedaří situaci řešit. S pomocí profesora Xaviera se tudíž hrdinové pokusí naverbovat nového člena, Wolverina. Ten zpočátku nemá zájem, protože pátrá po vlastní ztracené minulosti. Po střetnutí se Sabretoothem se ale k X-Men nakonec přidá, podobně jako mezitím Jubilee.

X-Men: Tom Hardy jako Wolverine, Juggernaut místo Quicksilvera. I tak mohla vypadat Budoucí minulost

Krom Magnetových následovníků by se samozřejmě ukázali i lidští záporáci typu Henryho Gyricha a Bolivara Traska. Druhé jméno vám možná bude povědomé z Budoucí minulosti 82 %, kde padouch stejného jména stvořil roboty sentinely, pověřené vyhledáváním a ničením všech zmutovaných jedinců. Ti se vyskytují i v tomto scénáře: Magneto se snaží lidi zmanipulovat a Beast schytá štěnici, která nebezpečné stroje přivábí.

Nakonec Magneto obsadí Manhattan a starostovi zaplatí stejně, jako kdysi evropští osadníci indiánům – truhlou korálků. Tým X-Men však sentinely porazí a Wolverine přemůže Magneta s tvrďáckou hláškou: „Jsi zatčen.“

Mimo jiné se prý také dozvíme, že padouch ovládající magnetismus může za jadernou havárii v Černobylu. Sami se do scénáře můžete začíst zde.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *