The Last of Us: Víme, kdy se na tomto seriálu začne plně pracovat. Proč tomu tak zatím není?

16. 3. 2020 1 439×15 světlý/tmavý vzhled

The Last of Us   je jednou z nejlépe hodnocených videoher vůbec a už za pár měsíců se dočká druhého dílu. Jelikož jde o sérii silně zaměřenou na příběh, tak se není čemu divit, že dostane i seriálovou adaptaci. Na zahájení její produkce si ale budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Foto: Sony

Na adaptaci z dílny HBO se velkým dílem bude podílet i samotné herní studio Naughty Dog, které nám tento svět představilo v roce 2013. Koncem května se můžeme těšit na další pohled do tohoto příběhu, a to skrze konzole PlayStation 4, kam dorazí The Last of Us Part II. Až poté se začne s přípravami. V rámci podcastu Scriptnotes se k tomu vyjádřil i scénárista Craig Mazin  .

Nemůžeme začít ihned, protože stále dokončují druhou hru, ale začneme celkem brzo. Mluvíme o tom už několik měsíců a zatím vymýšlíme jen drobnosti. Chystáme se do toho ale ponořit jakmile dodělají druhý díl hry. Doufám tedy, že brzy dorazí nějaké lepší zprávy, protože je to něco, na co se oba [s Neilem Druckamannem] těšíme.

Neil Druckmann   zastává pozici viceprezidenta studia Naughty Dog a má tedy momentálně plné ruce práce. Psaní scénáře tedy nejspíš začne v červnu 2020.

HBO vytvoří seriál podle hry The Last of Us. Kdo všechno se bude podílet na tvorbě?

Vydání seriálu sice neočekáváme dříve, jak příští rok, spíše až někdy v roce 2022, ale první zprávy by mohly dorazit už letos v létě.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: