Koronavirus: Disney zrušilo premiéry pro Mulan a další filmy. Produkce stojí i u seriálů Marvelu

16. 3. 2020 1 634×16 světlý/tmavý vzhled

Po celém světě se v rámci prevence zavírají kinosály, není se tedy čemu divit, že studio Disney odkládá premiéry svých plánovaných filmů. To se zatím týká tří filmů, bylo ale rozhodnuto i o dočasném přerušení produkce několika seriálů pro Disney+.

Foto: Falcon

Nově zasaženými filmy jsou Mulan   – původně 26. března, Noví mutanti   – původně 2. dubna, a Paroží   – původně 17. dubna. Ani u jednoho z filmů zatím nebylo stanoveno náhradní datum premiéry. Datum vydání Black Widow   zůstává prozatím neměnné, ale pokud se situace neuklidní, tak pravděpodobně dojde i na odložení tohoto snímku.

Podle portálu Variety se pak Marvel Studios rozhodlo vydat v podobném duchu a pozastavit produkci seriálů Loki   a WandaVision  . Stejně na tom je i Falcon a Winter Soldier   i další menší projekty pro streamovací platformu Disney+. V předprodukci zatím zůstávají What if...?   a She-Hulk, na obou lze v tuto chvíli pracovat dálkově.

Ragnarok: Ukážeme, jak mohli vypadat poskokové Hely ve třetím Thorovi

V tuto chvíli není jasné, jak velký dopad bude mít pozastavení produkce pro seriál WandaVision. Je ale velmi pravděpodobné, že dorazí až začátkem roku 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: