Spider-Man 3: Tom Holland prozradil, kdy bude zahájeno natáčení. Film má být naprosto šílený

16. 3. 2020 10 352×525 světlý/tmavý vzhled

I přes epidemii koronaviru, rušení premiér a pozastavování produkcí zůstávají tvůrci třetího Spider-Mana s Tomem Hollandem   pozitivně naladěni a i nadále pokračují s přípravami. A jak už bývá zvykem, tak hlavním zdrojem informací se stal sám představitel Petera Parkera, když promluvil s filipínským portálem Daily Inquirer.

Foto: Falcon

V jeho průběhu potvrdil, že natáčení bude zahájeno v červenci 2020. Stále samozřejmě existuje šance, že se do té doby nepodaří aktuální krizi uklidnit, ale čtyři měsíce by mohly být dostatečně dlouhou dobou. Skvělou zprávou pak je i to, že se znovu můžeme těšit na Zendayu   v roli MJ.

Ani Holland ale momentálně ještě neví, jak bude vypadat vztah mezi MJ a Peterem. K příběhu v tuto chvíli prozradil jen to, že „bude naprosto šílený.“

Koronavirus: Disney zrušilo premiéry pro Mulan a další filmy. Produkce stojí i u seriálů Marvelu

Tom se tedy po letech konečně naučil alespoň trochu držet jazyk za zuby a my si bohužel musíme na další zprávy k tomuto filmu ještě počkat. Druhé pokračování příběhu Spider-Mana   s Tomem Hollandem v hlavní roli zatím nemá předběžné datum vydání. Pokud ale bude natáčení zahájeno letos v létě, tak by film mohl dorazit už v první polovině roku 2021.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (5 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: