Daniel Radcliffe je ukázkou toho, že i megastar může být skromná. Jak nakládá se svými penězi?

16. 3. 2020 4 927×60 světlý/tmavý vzhled

Daniel Radcliffe   se stal filmovou hvězdou ještě v době, kdy byl dítětem a díky sérii Harryho Pottera ho celý svět viděl růst. Jak si ale mnozí všimli, Daniel nikdy nepatřil mezi extravagantní hvězdy, které by létaly po světě a byly terčem paparazzi pro své přešlapy a aféry.

Foto: TBS

O své slávě a penězích se herec rozmluvil v rámci podcastu Jamese O'Briena, kde prozradil i to, že toho vlastně nikdy moc neutratil.

Nic velkého se svými penězi nedělám. Nejsem nijak extravagantní. Někdy si dokonce myslím, že jsem opravdu špatný v tom být slavným.

Filmová série Harryho Pottera si celkově přišla na něco přes $7 miliard jen v rámci tržeb z kin a Daniel při tom vydělal zhruba $100 milionů. Sám ale nepatří k těm, co by vlastnili několik sídel po světě, takže jeho peníze opravdu ve výsledku jen leží v bance a pravděpodobně postupně zúročují samy sebe.

I díky tomu Radcliffe pracuje na projektech, které ho zajímají a baví. Ukázkou je například snímek Švýcarák 63 %, který můžeme považovat za jeden z nejpodivnějších filmů posledních let.

Harry Potter: Daniel Radcliffe prozradil, proč si brýlatého čaroděje už asi nikdy nezahraje

Jinak ho můžete vidět například v poněkud šílenějším seriálu Nebe s.r.o. 74 % a filmu Guns Akimbo 66 %

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: