Red Skull měl připomínat Yodu, mohl by se ještě vrátit. Jeho herec by se nenechal pobízet

Datum vydání 16. 3. 2020Shlédnutí 5 209×Sdílení článku93Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Jedním z nejpřekvapivějších momentů snímku Avengers: Infinity War 86 % byl pro mnoho fanoušků návrat padoucha Red Skulla. Ten v časech druhé světové války vedl organizaci Hydra a snažil se ze všech sil využít moc Teseraktu. Modrá krychle ho ale nakonec teleportovala daleko do vesmíru a záporák strávil další léta střežením Kamene duše na odlehlém Vormiru.

Původního představitele Huga Weavinga   nahradil v Avengers Ross Marquand  . Ten by se velice rád do superhrdinského vesmíru MCU opět vrátil. Red Skull je totiž hned ve dvou alternativních realitách volný. Thanos a Hawkeye totiž získali Kámen duší, který už se nedá vrátit a v prvním případě dokonce úplně zanikl. Padouch už nemá nic dalšího na práci a pokud mu prý ještě zbývá nějaká motivace, zamíří jistě na svou rodnou Zemi. Není přitom jasné, zda by se postavil na stranu dobra či na stranu zla.

Star Wars prequely: Jak dnes vypadají herci? Povíme také, co v uplynulých 15 letech natáčeli

Režiséři Anthony Russo   a Joe Russo   každopádně chtěli, aby Red Skull ve snímku připomínal populárního mistra Jedi Yodu z předaleké galaxie Star Wars. Dřívější záporák totiž zmoudřel, zestárl o více než osm desetiletí a stal se tak trochu duchem či zjevením. Už v sobě prý možná nemá ďábelskost a velké ambice. Je zlomený a prokletý, zažil bolest a utrpení.

Foto: Falcon

Přes všechen tento charakterový vývoj ale prý role stále patří staršímu herci Hugovi Weavingovi, který Red Skullovi vdechl život kdysi v časech Prvního Avengera.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *