Star Wars: Příští epizoda Klonových válek nám konečně ukáže Ahsoku. Kam se podíváme, a co nás čeká?

18. 3. 2020 2 591×48 světlý/tmavý vzhled

První čtyři epizody závěrečné řady Klonových válek 3 % nám představily příběh, kde jsme sledovali spolupráci Anakina, Rexe a jednotky známé jako špatná várka. Jejich linka ale byla uzavřena, když našli, co hledali a dokázali zasadit důležitý úder do linie Separatistů. Co nás čeká dál nám pak odhalila nejnovější ukázka.

Asi nejočekávanější částí této série je příběh Ahsoky, její návrat na scénu a setkání se svým mistrem. Na jejich shledání si ještě nějakou dobu musíme počkat, ale zatímco se v galaxii odehrává jeden z největších známých konfliktů, tak naše milovaná padawanka nachází své místo v podsvětí Coruscantu.

Studio Disney popsalo tuto epizodu následovně:

Poté, co opustila řád Jedi se Ahsoka Tano nachází v podsvětí Coruscantu, kde se spřátelí s nadanou pilotkou Trace Martez. Ahsoka se rozhodne nechat svou minulost tajemstvím a pomoct Tracině sestře postavit nebezpečné droidy.

Zatím nevíme, jak dlouho bude trvat tato dějová linie, ale celkově nás čeká 12 epizod. To by mohlo znamenat, že uvidíme tři větší příběhy po čtyřech dílech.

Star Wars: Fotka ukázala Rey na Palpatinově trůnu, koncept zase Luka držícího Vaderovu přilbu

První máme za sebou, druhý nám ukáže cestu Ahsoky z podsvětí zpět k Anakinovi a třetí pak představí konfrontaci s Darthem Maulem. Další část Klonových válek uvidíme už tento pátek.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: