Star Wars: Máme pro vás prvních deset minut dokumentu o celé sáze Skywalkerů

22. 3. 2020 1 281×36 světlý/tmavý vzhled

Brzy by na trh měla dorazit mezinárodní Blu-ray edice Vzestupu Skywalkera 63 % a spolu s ní i notná dávka bonusového obsahu. Součástí bude také dokumentární film o celé sáze, který by měli vidět i ti, co si závěrečnou trilogii úplně neužili. Součástí totiž budou doposud neviděné záběry z natáčení, které ležely v archivech více jak 40 let.

Desetiminutový klip nám ukazuje například nadšené fanoušky, co zavítali na natáčení v poušti, kde v tu chvíli tvůrci připravovali scénu s plánovanou popravou Luka. Video pak plynule přejde z původní trilogie k té současné, nabídne několik komentářů samotných herců i tvůrců a zakončí tento letmý pohled ukázkou droidů.

Vzestup Skywalkera asi nikdy nenajde své pevné místo v srdcích mnohých fanoušků světa Star Wars, ale i tak by měl být na poličce každého, kdo má předešlé Epizody doma. Tento bonusový film je navíc celkem slušným důvodem, proč si tuto edici pořídit.

Vzestup Skywalkera: Flasback Luka a Leii mohl být mnohem delší. Tvůrci sestříhali i další scény

Skrze Amazon si ji můžete předobejdnat už nyní. Verze dostupná ve všech regionech by měla být k dostání od 20. dubna. Datum ale může být kvůli aktuální situaci posunuto.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: