Mandalorian: Ve druhé řadě nejspíš uvidíme Ahsoku Tano. Máme i fotku, jak by mohla vypadat

Datum vydání 21. 3. 2020Shlédnutí 10 017×Názory k tématu1Sdílení článku169Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Seriál Mandalorian 85 % se od první chvíle stal naprostým hitem a fanoušci netrpělivě čekají, až se jim do rukou dostane druhá řada. Kvůli aktuální situaci s koronavirem zatím není úplně jisté, jestli dorazí v původním termínu. Natáčení by ale podle všeho mělo být dokončeno a nejnovější zprávy naznačují, že by se na scéně mohla objevit i Ahsoka Tano.

Foto: Disney

Pokud ano, tak si ji zahraje Rosario Dawson  , která se o tuto postavu zajímá už od roku 2017, kdy poprvé prohlásila, že jestli dostane příležitost, tak se jí s radostí chopí. Letos v lednu se pak na jejím Twitteru objevil další příspěvek týkající se této postavy. Portál Slashfilm navíc tvrdí, že má dva nezávislé zdroje potvrzující její přítomnost v Mandalorianovi.

Disney zatím nic nepotvrdilo, takže je stále potřeba tuto zprávu brát s rezervou. Naposledy jsme Ahsoku mohli vidět v epilogu seriálu Povstalci 67 %, který končí těsně před Epizodou IV 88 %. Mezi závěrem Povstalců a začátkem Mandaloriana tedy uběhlo zhruba 12 let.

Star Wars: Příští epizoda Klonových válek nám konečně ukáže Ahsoku. Kam se podíváme, a co nás čeká?

A nyní k té slibované fotografii. Ani ta není oficiální, ale jeden z fanoušků ukázal, jak by Rosaria mohla vypadat jako Ahsoka Tano. Jestli se vám tato podoba líbí či nikoliv necháme na vás.

Foto: BossLogic

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023