Star Wars: Seriál o Cassianu Andorovi se dočkal synopse, která naznačuje špionážní thriller

Datum vydání 23. 3. 2020Shlédnutí 1 622×Sdílení článku103Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Natáčení většiny projektů je sice momentálně pozastaveno, ale uvnitř jednotlivých studií se i nadále pracuje na dalších plánovaných seriálech a filmech. Ukázkou je i čerstvě odhalená synopse pro zatím nepojmenovaný seriál o Cassianu Andorovi  , který dorazí na Disney+.

Foto: Falcon

Tuto postavu jsme poprvé spatřili ve filmu Rogue One 78 %, kde Cassiana ztvárnil Diego Luna  . Ten si tuto roli zopakuje i v seriálu. Příběhově jsme se v rámci tohoto snímku podívali těsně před události Nové naděje 88 % a zjistili jsme, jak rebelové dokázali získat plány Hvězdy smrti. Seriál se pak podívá ještě dále do minulosti této postavy.

Seriál jde ve stopách rebelského špiona Cassiana Andora v době před Rogue One: A Star Wars Story, kdy se Rebelové teprve formují. Diego Luna si znovu zahraje postavu Andora, které dal vzniknout ve filmu z roku 2016. Tento strhující špionážní thriller půjde ve stopách příběhů plných tajných a odvážných operací, jejichž cílem je vrátit naději do galaxie sevřené ve spárech nemilosrdného Impéria.

Zatím je těžké soudit, co přesně můžeme od tohoto seriálu očekávat. V tuto chvíli to ale vypadá, že bychom mohli sledovat příběh, který sice nebude našlapaný explozemi a krutopřísnou akcí, ale ukáže nám hlubší pohled do počátků Rebelie.

Star Wars: Jak Palpatine přežil pád do nitra Hvězdy smrti? Nová kniha to detailně popsala

Část jejich začátku jsme sice sledovali skrze animovaný seriál Povstalci 67 %, tentokrát bychom ale mohli být přímo uvnitř hlavní buňky Rebelů. 

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023