Harley Quinn se dočkala traileru druhé série. Uvidíme nové padouchy i zajímavě tvarovanou jeskyni

23. 3. 2020 863×25 světlý/tmavý vzhled

Batman   sice momentálně nemůže pokračovat s produkcí kvůli koronaviru, ale i tak ale brzy dostaneme další projekt ze světa DC. Druhá řada animovaného seriálu Harley Quinn 82 % se totiž dočkala traileru, který jednak odhaluje datum vydání, a také ukazuje několik šíleností, jako je třeba ledová vagína.

Pokud jste ještě neviděli první řadu, tak se nemusíte bát, že by vám tato upoutávka vyzradila něco výrazného, připravte se ale na solidní jízdu šitou na míru dospělému publiku. Mimo již zmíněného kusu ledu jsme spatřili i několik nových postav, můžeme se tedy těšit na Catwoman či Mr. Freeze.

První série se stala de facto instantním hitem a ta druhá před sebou tedy má nelehký úkol. Pokud ale bude pokračovat v nastoleném tempu, tak bychom se neměli obávat nižší kvality. Trailer navíc naznačuje, že bychom se mohli dočkat i nějakého výraznějšího vztahu mezi Harley a Poison Ivy.

Batman: Peter Sarsgaard prý hraje prolhaného politika, ukážeme fanart Deppa v roli Jokera

Druhá série dorazí už 3. dubna, oficiálně bude dostupná skrze dcuniverse.com, tento portál ale momentálně nabízí předplatné pouze pro US.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: