Harley Quinn se dočkala traileru druhé série. Uvidíme nové padouchy i zajímavě tvarovanou jeskyni

Datum vydání 23. 3. 2020Shlédnutí 913×Sdílení článku62Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Batman   sice momentálně nemůže pokračovat s produkcí kvůli koronaviru, ale i tak ale brzy dostaneme další projekt ze světa DC. Druhá řada animovaného seriálu Harley Quinn 82 % se totiž dočkala traileru, který jednak odhaluje datum vydání, a také ukazuje několik šíleností, jako je třeba ledová vagína.

Pokud jste ještě neviděli první řadu, tak se nemusíte bát, že by vám tato upoutávka vyzradila něco výrazného, připravte se ale na solidní jízdu šitou na míru dospělému publiku. Mimo již zmíněného kusu ledu jsme spatřili i několik nových postav, můžeme se tedy těšit na Catwoman či Mr. Freeze.

První série se stala de facto instantním hitem a ta druhá před sebou tedy má nelehký úkol. Pokud ale bude pokračovat v nastoleném tempu, tak bychom se neměli obávat nižší kvality. Trailer navíc naznačuje, že bychom se mohli dočkat i nějakého výraznějšího vztahu mezi Harley a Poison Ivy.

Batman: Peter Sarsgaard prý hraje prolhaného politika, ukážeme fanart Deppa v roli Jokera

Druhá série dorazí už 3. dubna, oficiálně bude dostupná skrze dcuniverse.com, tento portál ale momentálně nabízí předplatné pouze pro US.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *