Nová kniha ke Vzestupu Skywalkera ukazuje i nepoužité koncepty. Temná Rey mohla vypadat jinak

Datum vydání 24. 3. 2020Shlédnutí 4 388×Sdílení článku81Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Star Wars: Vzestup Skywalkera 63 % míří na DVD a Blu-ray a studio Disney se rozhodlo, že fanouškům dopřeje ještě jeden pohled na tento snímek.31. března totiž dorazí také kniha The Art of Star Wars: The Rise of Skywalker, ke které IGN exkluzivně získalo několik fotografií.

Foto: Disney/IGN

Tuto kompilaci konceptů vytvořil Phil Szostak a publikace se ujalo vydavatelství Abrams Books. V knize dále najdete také skici kostýmů, rozkreslený scénář nebo plány. Celkově se pak můžete těšit na hluboké ponoření se do procesu tvorby jednotlivých postav a jejich vzhledu. Bonusem jsou pak exkluzivní rozhovory s několika tvůrci Epizody IX.

V knize se nachází také temná podoba Rey, kterou můžete vidět níže. Tento koncept vytvořil Glyn Dillion a hrdinku v něm zahalil pláštěm popisovaným jako „plynoucí temná entita.“

Foto: Disney

Na dalších náčrtech můžete vidět například shledání Chewbaccy a Maz Kanaty, Jannah sledující Millennium Falcon nebo také poslední let lodě Tantive IV generálky Organy. Poprvé jsme tuto loď viděli už v Epizodě IV 88 %.

Star Wars: Rey původně chtěla, aby její nový meč vypadal jinak. Jakou měla představu o své zbrani?

Foto: Disney/IGN

Foto: Disney/IGN

Foto: Disney

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023