Rick a Morty našli skvělý způsob, jak nás u mytí rukou udržet oněch potřebných dvacet sekund

24. 3. 2020 7 590×17 světlý/tmavý vzhled

Lékaři doporučují, abychom si v rámci prevence myli ruce alespoň po dobu 20 sekund. Spolu s tím se na internetu začaly objevovat nejrůznější pomůcky, jak odhadnout, že tuto očistu provádíte potřebně dlouho. No a se svou verzí přišel i oficiální Instagram seriálu Rick a Morty 91 %.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just get it together and wash your hands

Příspěvek sdílený Rick and Morty (@rickandmorty),

Fanoušci jistě poznají, že jde o klip z epizody Velké problémy mrňouse Ricka, tedy sedmého dílu druhé řady. Původní kontext této scény se týká toho, aby se Summer uklidnila, protože Rick momentálně okupuje tělo svého mladšího klonu. V tuto chvíli jde ale přesně o 20 sekund, kterými se můžete motivovat během mytí rukou. Odkaz na video najdete zde. Pokud chcete tuto mantru v češtině, tak slova jsou následující:

Tak si dej všechno do kupy, potom si to přeber a narvi si to do batohu. Všechny ty hovna, ať jsou pěkně spolu… a jestli je chceš někam vzít, vem si je tám, vem si je třeba do obchodu s hovnama, nebo do muzea hoven, je mi to šuma fuk. Hlavně si je ted do kupy… myslim ty svý hovna.

Chce to samozřejmě trochu cviku, protože Morty se několikrát lehce odmlčí.

Rick a Morty má za sebou první polovinu čtvrté řady. Kdy dorazí zbytek šílených dobrodružství?

Kolem Ricka a Mortyho se ale bohužel v tuto chvíli jinak nic jiného neděje. Stále nám tedy nezbývá než čekat, až dorazí druhá polovina čtvrté série. Aktuální situace je ale více než ideální pro vydání.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: