Avengers: Andy Perk odhalil koncept, který ukazuje jiný vzhled Captain Marvel pro Endgame

Datum vydání 24. 3. 2020Shlédnutí 12 277×Názory k tématu8Sdílení článku94Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Když se Captain Marvel hraná Brie Larson   objevila ve finální scéně filmu Avengers: Endgame 84 %, tak by asi nikoho nenapadlo, že by mohla vypadat jinak. Komiksoví fanoušci totiž dostali vzhled, jaký si přáli a Carol Danvers tak dokončila svou transformaci.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Andy Park (@andyparkart),

Andy Perk ale nyní odhalil, že si pohrávali i s myšlenkou, kde by Carol zůstala dlouhovlasá a navíc by s sebou stále nosila kus své minulosti. Andy k tomuto návrhu dodal následující:

Tady je design Captain Marvel, co jsem namaloval pro Avengers: Endgame. Vytvořil jsem několik variací, tato představuje jednoduchou verzi, kde se vrací zpět spolu se svou leteckou bundou, kterou dostala od Monicy Rambeau. Cílem bylo divákům připomenout, kam se vydala ve svém samostatném filmu. Monicu brzy uvidíme jako dospělou. Uběhlo sice deset let, stále ale musíme obdivovat, jak jsou všechny tyto filmy propojeny. Sám to rozhodně nepovažuji za samozřejmé.

O pokračování příběhu Carol Danvers toho zatím mnoho nevíme, snad jen to, že se má odehrávat v době aktuálního dění ostatních filmů MCU

Thanos mohl rozdrtit Captainův štít, ukázal nový concept art z Avengers: Endgame

Disney zatím nespecifikovalo, kdy tento film dorazí do kin, můžeme ale odhadovat, že půjde o jedno ze tří volných oken v roce 2022.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *