Hra o trůny: Maisie Williams vysvětlila, proč nemohl vzniknout žádný alternativní konec

Datum vydání 25. 3. 2020Shlédnutí 17 333×Názory k tématu1Sdílení článku97Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Už je to sice téměř rok, co jsme sledovali závěr asi největší fantasy série v historii. Nic to ale nemění na tom, že i dnes se herci vyjadřují k tomu, co bylo, mohlo být, nebo nikdy nevzniklo. Tentokrát se terčem dotazů stala Maisie Williams  , kterou jsme v seriálu Hra o trůny 91 % znali jako Aryu Stark.

Foto: HBO

Před pár týdny se ji podařilo ulovit portálu Metro UK, který se jí mimo jiné zeptal také na to, jestli opravdu natočili nějaké alternativní konce seriálu.

Nenatočili jsme nic. Stálo by to příliš mnoho peněz a náš časový plán byl už tak velmi těsný. Všechny peníze jsme utratili za draky.

Kolem závěrečné řady celkově koluje několik fám a domněnek. Je tedy otázkou, kde se opravdu nachází jakákoliv pravda. Kristofer Hivju   například tvrdil, že alternativní konec natočili, ale šlo spíše o srandovní projekt, o kterém by vlastně neměl ani mluvit.

George R. R. Martin vydal nové prohlášení ohledně Vichrů zimy. Izolace mu zjevně svědčí

Jak ale pak ještě dodala Maisie, myslí si, že fanoušci si opravdu příliš přejí, aby něco takového vzniklo. Bohužel ale nejspíš nic takového opravdu neexistuje, protože jak ukázal například svět Star Wars, pokud vzniknou jakékoliv alternativní verze, tak se velmi rychle dostanou na povrch.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *