Finále Klonových válek podle všeho změní náš pohled na svět Star Wars a některé jeho postavy

Datum vydání 25. 3. 2020Shlédnutí 6 697×Názory k tématu1Sdílení článku136Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Klonové války 77 % se pomalu ale jistě blíží svému velkému finále. Momentálně se sice nacházíme v polovině závěrečné série, ale nic to nemění na tom, že už brzy znovu spatříme Dartha Maula, kterého dabuje Sam Witwer  . A právě on se vyjádřil k tomu, co nás čeká.

Foto: Disney

Podle něj uvidíme finále, které změní náš pohled na svět Star Wars a dokonce věří, že nás přiměje změnit pohled na některé jeho postavy.

Těším se za všechny diváky, protože je to opravdu vážné. Změní to, jak vnímáte určitě aspekty světa Star Wars, jak přemýšlíte o některých postavách a ukáže několik velmi zajímavých kousků mytologie. Jsem nadšený a šokovaný.

Nejspíš nás tedy čeká opravdu slušná jízda, protože tato slova jsou od někoho, kdo je nejen hercem a dabérem, ale také opravdu zarytým fanouškem předaleké galaxie. Sám to navíc vidí i jako zakončení posledního odkazu George Lucase  , protože právě Klonové války jsou posledním projektem, na kterém Lucas pracoval před érou Disney.

Nová kniha ke Vzestupu Skywalkera ukazuje i nepoužité koncepty. Temná Rey mohla vypadat jinak

Hlavním bodem posledních epizod má být střet Ahsoky Tano a Dartha Maula, jak se to celé odvine je ale zatím skryto ve hvězdách.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
FilmHarmonie 2023