Star Wars: Klonové války nás lákají dalším klipem. Co nás čeká v šesté epizodě?

25. 3. 2020 1 629×9 světlý/tmavý vzhled

Tento týden nás v Klonových válkách 77 % čeká závěr první poloviny druhé série. Spolu s ním dorazí také druhý díl čerstvě rozjetého příběhu, kde sledujeme návrat Ahsoky Tano na scénu. A právě k šesté epizodě Disney vydalo nový klip, který ukazuje, že vztah mezi ústředními postavami může být trochu napjatější, než by bylo zdrávo.

Oficiální synopse příštího dílu není zrovna rozsáhlá, ale může nám dát alespoň lehký odrazový můstek k tomu, co nás čeká.

Když Trace Martez pilotuje svou milovanou loď během mysteriozní práce domluvené její sestrou Rafou, tak se Ahsoka zděsí při zjištění, že přepravují materiál pro zlou organizaci Pyke Syndicate. Ve strachu o svou loď sáhne Trace po ukvapeném rozhodnutí, které všechny uvrhne do nebezpečí.

Co konkrétně přepravují se opravdu dozvíme až s příštím dílem. Pyke Syndicate jsme ale už mohli v minulosti spatřit, tato organizace totiž získala kontrolu nad těžbou planety Kessel. Což je jméno, které by vám mělo být velmi dobře známo, poprvé jsme ho zaslechli už v původní trilogii.

I v Klonových válkách jsme se ale s tímto klanem už mohli setkat, protože Anakin spolu s Obi-Wanem odhalili, že právě tato organizace stojí za úmrtím mistra Sifo-Dya.

Star Wars: Příští epizoda Klonových válek nám konečně ukáže Ahsoku. Kam se podíváme, a co nás čeká?

A aby toho nebylo málo, tak Pyke Syndicate nejspíš poslouží jako můstek mezi aktuálním děním a závěrečným příběhem, kde se Ahsoka střetne s Darthem Maulem. Ten se totiž s touto společností spojil skrze svou vlastní organizaci známou pod názvem Shadow Collective.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: