Netflix pracuje na animované sérii Angry Birds. Kdy dorazí, a co nabídne?

26. 3. 2020 938×41 světlý/tmavý vzhled

Angry Birds se poprvé objevily v roce 2009, kdy vyšla první mobilní hra. Z tohoto téměř instantního hitu se postupně vyklubalo něco většího a my se dočkali i filmu, který nám na plátnech představil spor mezi ikonickými ptáky a jejich věčnými rivaly, prasaty. No a nyní se do toho všeho vložil ještě Netflix.

Foto: Netflix

Ten si objednal animovaný seriál nazvaný Angry Birds: Summer Madness, což můžeme volně přeložit jako Letní šílenství. Na streamovací platformu dorazí už letos v létě a nabídne náctileté verze postav Red, Bomb a Chucka. Ti se společně vydají na letní tábor vedený Mighty Eaglem, kde prožijí svá divoká dobrodružství.

Jak ale zmínil portál Deadline, naši milovaní ptáci jsou vždy pronásledování svou věčnou nemesis v podobě prasat. A jelikož správný letní tábor potřebuje i rivalský kemp, tak se tito zelení uličníci tentokrát usídlí na druhém břehu řeky.

Pokémon: Na Netflix dorazil 3D remake úplně prvního filmu. Mrkněte na srovnání openingů

Tento seriál je sice prvním větším televizním počinem z tohoto světa, ale Angry Birds za sebou mají už dva celkem úspěšné filmy. Tento projekt by navíc měl být prvním z mnoha dalších.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: