Star Wars: Seriál o Cassianu Andorovi by mohl představit postavy, které se nevešly do Rogue One

26. 3. 2020 1 251×17 světlý/tmavý vzhled

Během tvorby filmu často vznikne několik postav a scén, které se prostě do filmu nevejdou a některé z nich zůstanou dokonce jen na papíře. Jakmile ale začnou vznikat další projekty z podobného prostředí, tak se po těchto papírech v šuplíku často sáhne, protože proč nepoužít něco, co bylo vytvořeno a nevyužito.

Foto: Falcon

Vedoucí speciálních efektů moderního světa Star Wars, Neal Scanlan nedávno promluvil s portálem MovieWeb a podle Scanlana se přesně tento proces uplatňuje během práce na zatím nepojmenovaném seriálu o Cassianu Andorovi  

Máme hromadu postav. Mnohé z těchto postav, co jsme vytvořili pro všemožné filmy, se ale nikdy nedostali do finálního střihu, protože to tak prostě během tvorby chodí. Některé z nich pak můžete vidět jen letmo, takže máme druhou šanci, jak je přivést do tohoto příběhu a lépe je do něj zakomponovat.

Neal sice nijak blíže nespecifikoval, jaké konkrétní postavy uvidíme. V minulosti ale prohlásil, že by rád přivedl na obrazovky postavu známou jako Eye of Webbish Bog, ta byla vystřižena ze Vzestupu Skywalkera 63 %.

Star Wars: Seriál o Cassianu Andorovi se dočkal synopse, která naznačuje špionážní thriller

Více detailů ohledně tohoto seriálu bychom se měli dozvědět během následujících měsíců. Hodně sice záleží i na tom, jak se bude vyvíjet aktuální situace kolem koronaviru, ale Diego Luna  , představitel hlavní postavy, před několika týdny potvrdil, že natáčení by mělo začít ještě letos.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: