Spider-Man vs. Star Lord, kdo by vyhrál podle Chrise Pratta a Toma Hollanda?

26. 3. 2020 6 053×158 světlý/tmavý vzhled

Ve většině případů hrdinové bojují bok po boku. Jak nám ale ukázal například film Captain America: Občanská válka 78 %, tak i oni mají své spory, které občas vyústí v něco nepříjemného. Tom Holland   a Chris Pratt   momentálně propagují svůj aktuální snímek Frčíme 78 %, ale i během toho se čas od času objeví nějaká ta otázka k jejich rolím ve světě Marvelu.

Foto: Falcon

V rámci pořadu Pixar Pictionary, který můžete sledovat na YouTube kanále PopSugar, se pak herci dostali i k otázce, kdo by vyhrál, Spider-Man, nebo Star Lord?

Pratt: Podle mě asi Spider-Man, nebo ne? Má přece oblek Iron Spidera.

Holland: Jasně, ale co bez jakýchkoliv vychytávek…

Pratt: Myslím, že Peter Quill by naložil Peteru Parkerovi, ale Spider-Man by nejspíš porazil Petera Quilla. Peter Quill ale nikdy nebojuje sám a vždycky bojuje nečestně. Má s sebou Strážce Galaxie. Takže pokud si to se mnou rozdáš, musíš si to taky rozdat s Draxem a Rocketem.

Holland: S Draxem bych bojovat nechtěl.

Pratt: Ne no. Záludná otázka. Nikdy bychom nebojovali.

Letmý střet těchto dvou postav jsme mohli vidět v Avengers: Infinity War 86 %, kde se Star Lord chvíli domníval, že Spidey, Iron Man a Dr. Strange spolupracují s Thanosem.

Avengers: Andy Perk odhalil koncept, který ukazuje jiný vzhled Captain Marvel pro Endgame

Jak by tento souboj dopadl podle vás? Podle nás by Spider-Man nejspíš dokázal porazit Quilla i bez svého obleku, s celým týmem Strážců by si ale nejspíš už poradit nedokázal.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (1 komentář)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: