Star Wars: Jak dokázala Rey porazit Kylo Rena v Epizodě VII? Nová kniha potvrzuje jednu z teorií

27. 3. 2020 4 138×592 světlý/tmavý vzhled

Epizoda VII 76 % započala novou éru Star Wars, a i když se momentálně nejvíc mluví o závěru této trilogie, tak i její první díl se dočkal nové informace. Stejně jako všechny novinky k Epizodě IX 63 %, i tato zpráva přišla díky knižní adaptaci Vzestupu Skywalkera.

Foto: Falcon

Asi nejkontroverznější scénou filmu Síla se probouzí je střet Rey a Kylo Rena, kde nezkušená hrdinka dokáže porazit někoho, kdo prošel výcvikem nejdříve pod taktovkou Luka Skywalkera a následně také Snoka, tedy de facto Palpatina. Jinými slovy, lepší školu Síly v předaleké galaxii asi nenajdete. Následující úryvek ale potvrzuje jednu z teorií, proč tento souboj dokázala Rey vyhrát, jde o scénu, kde Kylo Ren vyslýchá zajatého Chewieho.

'Nezapomněl jsem na to, jak jsi mě střelil.' Řekl Kylo. To zranění vyústilo v jeho porážku z rukou Rey. Kdyby byl v nejlepší formě, tak by ho ta sběračka šrotu nikdy nedokázala překonat.

Chewbaccova kuše je jednou z nejsilnějších střelných zbraní světa Star Wars a Kylo Ren byl prvním cílem, který dokázal přežít její zásah. Na první pohled jsme mohli vidět, že mu zranění působí velké problémy a většina jeho síly tak pravděpodobně směřovala k tomu, aby zastavil krvácení a vůbec se dokázal hýbat.

Nová kniha ke Vzestupu Skywalkera ukazuje i nepoužité koncepty. Temná Rey mohla vypadat jinak

Šlo o logické vysvětlení celé situace, i přesto celou tuto scénu mnozí považovali jako nesmyslnou.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (5 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: