Lokiho čeká boj s vlastní identitou. Do jaké doby bude tento příběh zasazen?

30. 3. 2020 3 101×50 světlý/tmavý vzhled

Aktuální situace sice nedovoluje pokračování produkce seriálu Loki  , ale i tak se do světa dostávají alespoň střípky informací o tom, co nás v tomto příběhu vlastně čeká. Své k tomu tentokrát řekl i jeho producent Michael Waldron  .

Foto: Falcon

V rámci rozhovoru s Forever Dogs Podcast se vyjádřil k tomu, na co se v tomto seriálu můžeme těšit.

Myslím, že půjde hlavně o jeho boj s vlastní identitou, kdo vlastně je, kým chce být. Opravdu mě lákají postavy, které bojují o kontrolu. Což je něco, co u Lokiho určitě můžeme sledovat v proběhu jeho prvních deseti let ve filmech. V důležitých okamžicích života je nezvladatelný, odhalení jeho adopce se pak projevuje skrze hněv a zlost vůči jeho rodině.

Loki rozhodně patří mezi jedny z nejzajímavějších postav světa MCU a jeho loajalita se vždy mohla změnit lusknutím prstů. Seriálový Loki by navíc měl být tím nejnestálejším vůbec, protože byl čerstvě poražen na Zemi a právě utekl s Tesseractem. Ve skutečnosti totiž budeme sledovat Lokiho z alternativní časové osy, která vznikla při nevydařeném pokusu o získání tohoto artefaktu v Avengers: Endgame 84 %.

Loki: Seriál rozšiřuje obsazení o herce, kterého jsme viděli ve Vzestupu Skywalkera či Hře o trůny

Celkově se můžeme těšit na šest epizod, které původně měly dorazit začátkem roku 2021. Kvůli epidemii koronaviru se ale nejspíš dočkáme o něco málo později.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: