Zack Snyder konečně vysvětlil Batmanovu noční můru a Flashovo cestování časem

30. 3. 2020 7 095×961 světlý/tmavý vzhled

Režisér Zack Snyder   nedávno na sociální síti Vero streamoval svůj snímek Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti 62 %. Během přehrávání pak film komentoval. Prozradil, že tajemnou Batmanovu noční můru spustil Flash, aby varoval Bruce Wayna, jak by dopadl svět po případné smrti Lois Lane. Flashovi pomohl i Cyborg, který pak hrdinu poslal i na druhé místo v časové linii – setkání s Brucem v Úsvitu spravedlnosti totiž přišlo ještě příliš brzy.

Dozvěděli jsme se též, že Flash použil zařízení z komiksů známé jako Cosmic Treadmill. Jde vlastně o speciální běžecký pás, který umožňuje hrdinovi využít jeho superrychlost k cestám časem. Konečně tedy s jistotou víme, že se Batmanův škaredý sen nezrodil jen v hrdinově podvědomí.

Jak vypadala Snyderova vize filmového vesmíru DC, které už se nikdy nedočkáme

Zack Snyder také prozradil zajímavý detail o závěrečném střetnutí hrdinů s Doomsdayem. Supermanův výkřik krátce před smrtí, kdy Muž z oceli vráží kryptonitové kopí do nepřítelova hrudníku, prý zazněl celým vesmírem. Probudil prý i spící Mother Boxy, které pak v navazující Lize spravedlnosti hledal záporák Steppenwolf.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (9 komentářů)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: