Star Wars: Fanouškovský animovaný film ukazuje, jak by vypadala Epizoda IX v podání C. Trevorrowa

Datum vydání 30. 3. 2020Shlédnutí 13 116×Názory k tématu1Sdílení článku89Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Přáli jste si vidět, jak by se odvíjel příběh Epizody IX 63 %, kdyby ji vytvořil Colin Trevorrow   a nesla by název Duel Of The Fates? Pokud ano, tak vaše prosby byly vyslyšeny, protože YouTube kanál Mr Sunday Movies světu představil krátký animovaný film, který je vytvořen podle všech známých informací ohledně alternativní verze závěru Ságy Skywalkerů.

V rámci tohoto mini filmu můžeme vidět, jak Luke Skywalker na jedné straně nahlodává Kylo Rena, na té druhé pokračuje v tréninku Rey. Ta ale odmítá vidět Sílu černobíle, jak tomu bylo až doposud a snaží se v ní najít opravdovou rovnováhu. Palpatine je stále mrtev a Rey rozhodně není jeho vnučkou.

Video vytvořili na základě uniklého scénáře, který by Colin pravděpodobně ještě nějak upravoval, i tak jde ale o celkem solidní představu toho, jak se mohli věci odvíjet. Navíc vše plynule navazuje na události Posledního z Jediů 71 %, což byl jeden z největších problémů Vzestupu Skywalkera. Ten se totiž z velké části snažil opravit Epizodu VIII.

Star Wars: Stále existuje naděje pro závěr trilogie podle Colina Trevorrowa. Jak může vzniknout?

Stále ale existuje šance, že bychom mohli spatřit i oficiálnější adaptaci tohoto scénáře. Co na tuto příběhovou linku říkáte vy?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *