Power Rangers: Na Instagramu se objevil koncept, jak drsně mohl vypadat Zelený Strážce

31. 3. 2020 8 355×32 světlý/tmavý vzhled

Reboot Power Rangerů 49 % z roku 2017 nepatří mezi vydařené a my tedy neuvidíme další díl i přes zakončení, které si ho žádalo. Místo toho nás čeká další pokus o reinkarnaci tohoto světa na filmových plátnech. Ve druhém díle bychom se podle všeho dočkali představení Tommyho jako Zeleného Strážce, jelikož na to ale už nedojde, tak si musíme vystačit s konceptem níže.

Foto: Sanit Klamchanuan

Ten zveřejnil na svém Instagramu Sanit Klamchanuan, umělec, co vytvořil koncepty pro film. Sám k němu dodal, že nejde o oficiální verzi, protože ta nikdy nevznikla, ale na popud fanoušků se rozhodl ji dodělat.

Ve filmu jsme mohli vidět Ritu Repulsu jako padlou Zelenou Strážkyni, díky ní jsme tedy měli jakousi představu toho, jak by mohl vypadat. Klamchanuan ale vyobrazil Tommyho zroj v trochu jiném duchu, který fanoušky vrací do doby Strážců vesmíru 33 % z roku 1993. Návrh pak okomentoval i pro portál IGN.

Vzal jsem některé prvky Červeného Strážce jako základ, na kterém jsem stavěl. Změnil jsem tvar helmy a přidal pár rohů, abych umocnil vzhled draka.

Pro zlatý štít na hrudi bylo důležité, abych to nepřehnal. Chtěl jsem aby tam byl, ale musel jsem se ujistit, že nebude výraznější než okolní zelená. Použil jsem ho tedy spíše jako zvýraznění.

Power Rangers se dočkají rebootu z rukou Jonathana Entwistla

Tommy pak v ruce třímá Dračí dýku, která se může proměnit v plnohodnotný meč. Co si o tomto návrhu myslíte vy?

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: