Captain Marvel mohla v Endgame nosit oprýskanou zbroj. Marvel ukázal nové koncepty

1. 4. 2020 3 186×51 světlý/tmavý vzhled

Nový koncept, který zveřejnil umělec Andy Park na svém Instagramu, odhalil starší verzi podoby hrdinky Captain Marvel v Avengers: Endgame 84 %. Tvůrci prý původně zvažovali, že bude mít Carol Danvers stejný sestřih vlasů jako ve svém sólovém snímku a změní se jen její zbroj, oprýskaná po letech bojů napříč galaxií. Park také experimentoval se šerpou, kterou nosí hrdinka okolo boků.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Andy Park (@andyparkart) on

Další koncept se objevil na twitterovém účtu MCU Direct a pochází pro změnu přímo z filmu Captain Marvel 71 %. Titulní hrdinka po boku Yon-Rogga ze Starforce čelí hordě skrullů. Za povšimnutí stojí hlavně odlišný efekt energie, kterou Carol Danvers uvolňuje z rukou.

Kdy uvidíme Captain Marvel příště, zatím netušíme. Internetrem se nicméně šíří drby, že bude druhá hrdinčina sólovka obsahovat příchuť vesmírného horroru. Ukázat by se mohl S.W.O.R.D, sesterská organizace známého S.H.I.E.L.D.u a Carol sama by měla vést nový tým A-Force, složený z ženských hrdinek Marvelu. Premiéry bychom se měli dočkat v roce 2022.

Foto: Falcon

Další informace o snímku naleznete zde. Znovu vás ale varujeme, že jsou naprosto nepotvrzené a měli byste na ně pohlížet s velmi zdravou dávkou skepse.

Historie Teseraktu v MCU: Jak šel čas s modře zářící krychlí

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: