Odhalený koncept ukazuje, že blesky nemusely být jediným projevem temné strany z rukou Rey

2. 4. 2020 8 838×2121 světlý/tmavý vzhled

Vzestup Skywalkera 63 % nabídl několik zajímavých momentů, jedním z nich je například scéna, kdy se Rey a Kylo Ren pomocí Síly přetahují o unikající loď. Milovaná hrdinka ji následně v záchvěvu zuřivosti zničí výbojem blesku ze své ruky. Kniha The Art of Star Wars: The Rise of Skywalker ale ukazuje, že nemuselo jít o jediný záchvěv temné strany Síly z rukou Rey.

Foto: Disney

Rey na tomto náčrtu škrtí Kylo Rena pomocí Síly a v ruce třímá zelený světelný meč. Můžeme tedy soudit, že podle autora buď našla Lukův meč, nebo sestrojila nový se zeleným krystalem uvnitř. Tak či onak, pod konceptem najdeme také poznámku o tom, že byl vytvořen bez znalosti scénáře v době, kdy na něm J. J. Abrams   ještě pracoval.

Nová kniha ke Vzestupu Skywalkera ukazuje i nepoužité koncepty. Temná Rey mohla vypadat jinak

Tvůrce ale i tak měl celkem slušný odhad, protože dokázal vystihnout ducha poslední Epizody. Rey projevila jistou nestabilitu v Síle a nový meč opravdu nakonec sestrojila. Kniha The Art of Star Wars: The Rise of Skywalker můžete nyní předobjednat i u nás, najdete ji například na stránkách Fantasyobchodu.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  (2 komentáře)  

To nejzajímavější z tohoto týdne: