James Gunn nechce odhalit hlavní postavu Sebevražedného oddílu, na filmu stále pracuje

3. 4. 2020 1 532×13 světlý/tmavý vzhled

James Gunn   odpovídal včera fanouškům na otázky na sociální síti Twitter a prozradil něco málo nejen o svém nadcházejícím snímku Suicide Squad   z univerza DC. Ví už prý, jaký rating by film měl dostat (proslýchalo se něco o erku), odmítl ale prozradit podrobnosti. Nechtěl ani odhalit, která postava dostane nejvíc prostoru, prý by to byl docela velký spoiler.

Režisér ale prozradil, co dělá během izolace od okolního světa. Prý snímek stříhá z pohodlí domova, cvičí a tráví čas se svou přítelkyní Jennifer Holland. Medituje také, sleduje filmy a snaží se také pomáhat potřebným. Kdyby si mohl vybrat postavu z vesmíru Marvelu, se kterou by nyní rád trávil čas, zvolil by prý Gunn Starkovu umělou inteligenci Jarvise.

Foto: Freeman Ent.

Za nejdůležitějšího superhrdinu všech dob považuje režisér Supermana, který dal všem ostatním vzniknout. Gunnovou nejoblíbenější videohrou jsou pak Knights of the Old Republic z předaleké galaxie Star Wars. Mezi jeho oblíbené akční filmy patří třeba Matrix 90 %, Smrtonosná past 89 % nebo nejnovější Mad Max 80 %, první příčku ale obsadila Kung-fu mela 72 %.

Nemůže ale prý naznačit ani jednu písničku, která se objeví v trojce Strážců Galaxie.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: