Obi-Wan Kenobi: Seriál se posouvá kupředu skvělou zprávou. Scénáře se ujme producent Johna Wicka 3

6. 4. 2020 2 748×80 světlý/tmavý vzhled

Disney sice oznámilo, že kvůli aktuální epidemii koronaviru přerušuje produkci většiny svých projektů, ale u mnohých dalších se pokračuje podle plánu, protože natáčení ještě zahájeno nebylo. Jedním takovým je i zatím nepojmenovaný seriál o Obi-Wanu Kenobim  , kde se stále ještě pracuje na scénáři.

Foto: Disney

A právě v této kategorii došlo podle portálu Variety k zajímavé změně. Původně na něm pracoval Hossein Amini  , studio ale nebylo příliš spokojeno s jeho prací, což vedlo i k několika zdržením. Nakonec vše vyústilo v rozvázání kontraktu a na jeho místo nyní nastoupil Joby Harold  .

Nejvíce se prosadil na pozici výkonného producenta, tento post zastával například u filmů Na hraně zítřka 86 % a John Wick 3 74 %. I jeho pár scénářů ale patří k úspěšným počinům, v roce 2007 připravil kriminální thriller Probuzení 74 % a o deset let později film Král Artuš: Legenda o meči 73 %.

Star Wars: 7 využití Síly, o kterých jste možná nevěděli, nebo je přehlédli

Jde o velmi příjemné uklidnění po několika dohadech ze začátku roku, kdy se spekulovalo dokonce o zrušení tohoto seriálu. Ewan McGregor   by ale určitě nenechal tento projekt jen tak padnout a i velký myšák si musí být vědom toho, jak moc po něm fanoušci touží.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: