Marvel: Uniklá informace odhaluje, kdo by mohl být hlavním padouchem ve filmu Eternals

6. 4. 2020 4 832×14 světlý/tmavý vzhled

Úniky informací nám často odhalují věci, u kterých by tvůrci byli rádi, aby zůstaly ještě nějakou dobu skryty. Chvíli o nich sice mlží, nereagují a hrají mrtvé brouky, ale ve většině případů nakonec kývnou a oficiálně odhalí to, co všichni už stejně nějakou dobu vědí. No a jeden takový únik dorazil k plánovanému filmu Eternals  .

Arishem (vlevo) a Kro (vpravo), Foto: Marvel

U něj totiž sice tušíme, kdo bude nepřítelem, ale Devianti jsou podobně konkrétní pojem jako Eternálové. Podle čerstvého úniku informací to ale vypadá, že hlavním nepřítelem by se měl stát Kro. Ten se před 20 000 lety narodil jako Deviant, ale jeho genetická mutace mu dala několik schopností, kvůli kterým se skrýval i mezi vlastní populací. Nyní by mělo jít o vůdce Deviantů.

Druhou odhalenou postavou je pak Arishem, celestiál a vůdce všech čtyř hostitelů na Zemi. Oba tyto charaktery sehrály velmi výraznou roli v historii Eternálů.

Black Widow se možná vůbec nepodívá do kin. Jde o sebevraždu, nebo skvěle vypočítaný krok?

Informace o těchto postavách se objevila na Twitteru, kde byl zveřejněn seznam plánovaných figurek Funko POP! List obsahuje také Vánoční edice Harryho Pottera a několik Avengerů. Na oficiální vyjádření studia Disney si samozřejmě musíme ještě nějakou dobu počkat.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: