Star Wars: Přilba Kyla Rena mohla víc připomínat Vaderovu. Zvrat s Rey prý tvůrci dlouho plánovali

Datum vydání 6. 4. 2020Shlédnutí 4 338×Názory k tématu3Sdílení článku89Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Umělec Luke Fisher zveřejnil na svém instagramovém účtu koncepty, které odhalují alternativní design přilby Kyla Rena ze sequelové trilogie Star Wars. Fisher se prý v návrhu inspiroval ikonickou zbrojí Renova dědečka Dartha Vadera. Kylo si měl původně přilbu nasadit v loňském Vzestupu Skywalkera 63 %, místo aby nechal opravit svou původní.

Foto: Falcon

Nedávno vydaná kniha The Art of Star Wars: The Rise of Skywalker zase obsahuje údajnou citaci Pabla Hidalga z Lucasfilmu, která naznačuje, že tvůrci plánovali zvrat týkající se hlavní hrdinky Rey ještě před premiérou sedmé epizody 76 %. Hidalgo tehdy zmínil, že identita Skywalkera je víc metaforou, než pokrevním příbuzenstvím a Rey by právě takto mohla do rodiny vstoupit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luke Fisher (@luke.d.fisher) on

Herec Anthony Daniels   pak prozradil, že režisér J. J. Abrams   původně plánoval dopřát jeho droidovi C-3PO více prostoru. Mnohé scény ale nakonec skončily na podlaze střižny. Danielse to trochu mrzelo, hlavně kvůli vztahu mezi droidem a Poem Dameronem. Pilota prý nešikovný robot místy vtipným způsobem iritoval.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luke Fisher (@luke.d.fisher) on

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *