Marvel: Studio Disney odhalilo obrovské změny ve čtvrté fázi světa MCU. Co to znamená pro seriály?

7. 4. 2020 5 223×36 světlý/tmavý vzhled

Odložení filmu Black Widow způsobilo řetězovou reakci, která se nejspíš dala očekávat. Pro Marvel je totiž ve většině případů velmi důležité, aby byla dodržena návaznost jednotlivých filmů, často totiž obsahují drobný teaser k dalšímu snímku v pořadí. Kvůli aktuální epidemii koronaviru si tedy skoro všechny filmy světa MCU zahrály škatulata hejbejte se.

Foto: Disney

Nová data vydání jednotlivých filmů jsou následující:

Black Widow   – 5. listopadu 2020

Eternals   – 11. února 2021

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings   – 6. května 2021

Doctor Strange in the Multiverse of Madness   – 4. listopadu 2021

Thor: Love and Thunder   – 17. února 2022

Captain Marvel 2   – 7. července 2022

Z aktuálního seznamu pak zmizel jeden zatím neodhalený projekt. Pokračování Black Panthera   zůstalo na stejném místě, protože zjevně ani Disney nechce naštvat obyvatele Wakandy a zatím jsme neslyšeli nic ohledně třetího Spider-Mana  . U něj ale očekáváme, že Sony brzy vydá prohlášení o posunu premiéry.

Marvel: Uniklá informace odhaluje, kdo by mohl být hlavním padouchem ve filmu Eternals

A co se týče seriálů, tak v jejich případě Disney zatím mlčí. Jejich produkce momentálně stojí, takže každým dnem se přibližujeme k okamžiku, kdy velký myšák zveřejní i jejich nový osud. Kevin Feige   navíc prohlásil, že jednotlivé série ze světa MCU jsou velmi silně provázány i mezi sebou, takže i u nich můžeme očekávat obdobnou řetězovou reakci.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: