Několik filmů studia Disney nakonec opravdu půjde přímo na Disney+. O jaké snímky nejspíš jde?

8. 4. 2020 4 263×2 světlý/tmavý vzhled

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Disney nejspíš plánuje jistou změnu svého programu a některé filmy vůbec nevypustí do kin a pošle je rovnou na svou streamovací platformu. Původně se tyto domněnky týkaly Black Widow   a Mulan  , ukázalo se ale, že půjde hlavně o menší projekty.

Foto: Disney

Nenechte se ale zmást slovem menší, protože i tyto filmy jsou často větší než většina dalších snímků, které běžně najdete v kinech. Prvním takovým je Artemis Fowl  . K tomuto oznámení se pak vyjádřil i Bob Iger, bývalý generální ředitel společnosti Disney a aktuální výkonný předseda. 

Je tu několik filmů, u kterých jsme se rozhodli, že je dáme na Disney+. Jeden jsme už oznámili, Artemis Fowl, který původně měl jít do kin. Ostatní jsme zatím jen odložili.

Marvel: Studio Disney odhalilo obrovské změny ve čtvrté fázi světa MCU. Co to znamená pro seriály?

V rámci rozhovoru pro portál Barron's ještě dodal, že zrušení vydání v kinech se netýká velkých filmů. Pokud ale epidemie koronaviru nepoleví, tak na Disney+ nejspíš dorazí některé ze snímků, co momentálně nemají datum vydání. Mezi nimi najdeme například Nové mutanty  , Paroží   nebo Ženu v okně  .

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: