Noví mutanti jsou opět bez data vydání. Víme ale, že budou kratší, než by mnozí čekali

8. 4. 2020 1 973×36 světlý/tmavý vzhled

Na finální střih Nových mutantů   se v archivech práší už zhruba dva roky. Za tu dobu byl tento film několikrát odložen a kvůli aktuální epidemii koronaviru mu dokonce hrozí, že se vůbec nepodívá do kin. Tento vcelku očekávaný snímek ze světa X-Menů totiž přišel o své datum vydání a nové je zatím v nedohlednu.

Foto: Disney

A aby těch zklamání nebylo málo, tak navíc půjde o nejkratší film ze světa X-Menů a MCU. Podle aktuálního zalistování na britském portálu Consumer Protection nám Noví mutanti připraví pouze 94 minut zábavy, což je o deset minut méně, než nabídly doposud nejkratší snímky z tohoto světa: X-Men 82 % a X-Men: Poslední vzdor 72 %.

Původně se objevily zprávy, že stopáž bude o délce 99 minut, těch pět minut navíc je ale přičítáno plánovanému přetáčení a scéně s Antoniem Banderasem  . Ten totiž podle všeho měl sehrát výraznou roli v plánovaném pokračování. Jelikož ale na žádné dodatečné natáčení nedošlo, tak se nedočkáme ani scény s touto ikonickou tváří.

Několik filmů studia Disney nakonec opravdu půjde přímo na Disney+. O jaké snímky nejspíš jde?

Podle nejnovějších zpráv by Noví mutanti navíc mohli spadnout mezi filmy, které vůbec nepůjdou do kin a zamíří tedy rovnou Disney+.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: