Chosen Ones bude nový film podle knihy od autorky Divergence. Co můžeme očekávat tentokrát?

8. 4. 2020 1 537×37 světlý/tmavý vzhled

Filmová série Divergence 65 % bohužel ani zdaleka nedosáhla takové kvality jako její knižní předloha z rukou americké spisovatelky Veronicy Roth  . Portál The Hollywood Reporter ale přišel se skvělou zprávou, její nejnovější kniha se také podívá na plátna. 

Foto: Bontonfilm

Kniha nese název Chosen Ones a na pulty dorazila teprve 7. dubna, už nyní ale sklízí solidní hodnocení a navíc jde o první opravdu dospělou knihu z repertoáru této spisovatelky. Příběhově nás totiž zavede k hlavní hrdince Sloane Andrews, která před deseti lety porazila padoucha známého jako Dark One.

Po jejím boku tehdy stáli čtyři další teenageři, jejich osud ale není tak snadný, jak by se na první pohled mohlo zdát. Rozhodně totiž nejde o pohled na hrdiny, jaký vidíme běžně. Tyto postavy totiž trpí PTSD – posttraumatickou stresovou poruchou – a jsou pod neustálým tlakem médií.

Studiu Warner Bros. bude pomáhat umělá inteligence v rozhodování o tom, co točit, a co ne

Filmu se ujme studio Picturestart, které minulý rok založil Erik Feig  . Na jeho produkčním seznamu najdeme například Hunger Games 67 %, Divergenci nebo Stmívání 52 %. Rozhodně tedy jde o někoho, kdo má zkušenosti s přetvářením knižních sérií do relativně úspěšných filmových ság.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: