Disney+ překonalo 50 milionů předplatitelů. Kdy bychom se této služby mohli dočkat i u nás?

9. 4. 2020 1 860×2 světlý/tmavý vzhled

Psal se únor 2020 a Disney akorát oznámilo, že jejich streamovací platforma Disney+ pokořila hranici 28 milionů předplatitelů. Posunuli jsme se o dva měsíce dál a počet uživatelů je téměř dvojnásobný. Velký myšák tedy rozhodně může být spokojen, protože v tuto chvíli mu přistane do kapsy zhruba $350 milionů měsíčně. Kdy ale budeme moct i my přihodit své drobné a sledovat Disney+?

Foto: Disney

Bohužel jde o velmi ošemetnou otázku, Disney+ sice už má náhledovou stránku pro náš region, ale mimo zanechání svého emailu pro zasílání novinek se tam ničeho jiného nedočkáte. Disney navíc dělí Evropu na západní a východní, můžeme tedy počítat s tím, že naši zemi znovu přilepili k východnímu bloku a to z hlediska dostupnosti nepřináší zrovna dobré zprávy.

Několik filmů studia Disney nakonec opravdu půjde přímo na Disney+. O jaké snímky nejspíš jde?

Podobně to totiž bylo i například s Netflixem, který se k nám dostal až spolu s rozšířením do východní Evropy a zbytku světa. Pokud nastane podobná situace i tentokrát, tak podle plánu společnosti Disney se k nám jejich streamovací platforma podívá až začátkem roku 2021. Žádné oficiální prohlášení ale zatím nepřišlo.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: