Star Wars: Nový klip z Klonových válek konečně spojuje rozvázané konce. Co Ahsoku čeká tentokrát?

Datum vydání 9. 4. 2020Shlédnutí 1 331×Sdílení článku38Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Minulá epizoda Klonových válek 77 % sice nabídla několik zajímavých okamžiků, ale ve výsledku skončila přesně na stejném místě, kde začala. I proto je nový klip velmi vítaný, nabízí nám totiž zmínku o Darthu Maulovi a pomalu začíná spojovat rozvázané konce příběhu, který nás v závěru této série čeká.

Mnozí fanoušci považují aktuální díly za zdržení na cestě, co nám sedmá řada Klonových válek předkládá. Na druhou stranu je ale příjemné vidět, jak se Ahsoka postupně vrací zpět do starých kolejí. V předešlém díle jsme byli svědky nevydařeného pokusu o útěk z pevnosti Pyků, během něj se ale objevila skupinka mandalorianů, se kterými se naše milovaná hrdinka už v minulosti střetla.

Tentokrát nás ale čeká trochu více sólové akce z její strany, protože s Pyky uzavře dohodu, jenž vyústí v propuštění sester Martezových. Rozhodně ale nehodlá dále jen sedět v cele a vyčkávat na svůj osud. Během svého útěku navíc narazí na velmi zajímavou informaci, která spojuje Dartha Maula s planetou Mandalore.

Obi-Wan Kenobi: Uvidíme v seriálu i Jar Jara? Odpověď prozradil sám herec této postavy

Osmá epizoda závěrečné řady vyjde už zítra a měla by být mostem k poslednímu příběhu, který nás dovede až k rozkazu 66. Jedna z fanouškovských teorií pak naznačuje, že v rámci posledního dílu bychom mohli zjistit, že se Ahsoka podílela na záchraně Mandaloriana.

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *