Avengers: Nepoužitá scéna pro Endgame ukazuje brutálnější verzi smrti Black Widow

Datum vydání 10. 4. 2020Shlédnutí 50 503×Názory k tématu1Sdílení článku132Přepnout téma světlý/tmavý vzhled

Když jsme netrpělivě čekali na film Avengers: Endgame 84 %, tak nám bylo jasné, že některé z našich milovaných postav zemřou. A jak to tak už bývá, tvůrci vždy mají v rukou hned několik karet, které vyobrazují osud těchto hrdinů. Black Widow musela ve finální verzi bojovat pouze s Hawkaeyem, původně ale tato scéna nabízela mnohem více.

Foto: Falcon

Alternativní pohled na tuto scénu se objevil na Twitteru, kde se na ni můžete i podívat. V tomto případě se dvojice Avengerů střetne s jednotkami Thanose, které se snaží Natashu a Clinta zastavit. Black Widow při tom schytá několik nepříjemných zásahů, v poslední chvíli zachrání Hawkeye, a když na scénu v pozadí vstupuje i samotný Thanos, tak se vrhne z útesu dolů.

Není sice vidět, jak by se příběh odvíjel dále, ale můžeme soudit, že lze celkem snadno navázat pohledem na Hawkeye třímajícího Kámen duše stejně, jako tomu je ve finální verzi tohoto filmu.

Black Widow: Během čekání na tento film došlo ke zvláštní změně. Film dostal i nové datum vydání

Obě verze mají něco do sebe, ale ta, co se nakonec podívala do filmu jednoznačně skrývá více emocí, což pravděpodobně byl i hlavní cíl, jaký před sebou tvůrci měli. Jakou scénu preferujete vy?

Komentáře od uživatelů  ❭

Zatím tu není komentář, buďte první.

Přidej svůj názor  ❭
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *