Atomic Blonde se dočká pokračování z rukou Netflixu. Jak to ovlivní případné vydání?

10. 4. 2020 1 165×2 světlý/tmavý vzhled

Atomic Blonde 67 % vzala v roce 2017 kina útokem a se svým skromným rozpočtem $30 milionů dokázala ohromit více, něž kdokoliv čekal. S výdělkem $100 milionů dokonce překonala i prvního Johna Wicka 75 %, který vyšel o tři roky dříve s podobným rozpočtem.

Foto: Vertical Ent.

Před dvěma lety Charlize Theron   ujistila fanoušky, že se opravdu pracuje na druhém dílu. Ten se ale bohužel připravuje velmi pomalu protože rozvrh je velmi našlapaný jak pro Charlize, tak pro režiséra Davida Leitche  . Ten si mezi tím totiž vybudoval slušné jméno, když se ujal taktovky pro druhého Deadpoola 80 % a snímek Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw 62 %.

Před několika měsíci Leitch prozradil, že se o film zajímá i nejmenovaná streamovací společnost, kterou nyní identifikoval portál Discussing Film. Podle jejich exkluzivní zprávy jde o Netflix a spolu s ním se produkce ujme i studio 87eleven.

Trénink Keanu Reevese pro Johna Wicka a Matrix je v plném proudu. Navíc bojoval i se světelným mečem

Jde ale o celkem logické rozhodnutí, protože druhý díl s největší pravděpodobností opět bude patřit mezi filmy se skromnějším rozpočtem, což Netflixu vyhovuje. Jak Charlize Theron, tak David Leitch za sebou navíc mají hned několik projektů s touto streamovací společností. Jediným mínusem může být, že se tentokrát nejspíš nepodívá do kin.

⟰ Napiš nám svůj názor do diskuze ⟰
Přidej svůj názor  

To nejzajímavější z tohoto týdne: